Zonnebril Dames Carrera 5048-S-003-51 (ø 51 mm)
Als u graag de nieuwste producten heeft op het gebied van mode & accessoires en accessoires een belangrijk onderdeel zijn van uw outfit, mis deze Zonnebril Dames Carrera 5048-S-003-51 (ø 51 mm) dan niet! Pronk met de beste zonnebrillenmerken.
General Product Safety Regulations information:
CARRERA REVELL EUROPE GMBH
HENSCHELSTRASSE 20-30, 32257 Bünde (Reg.-Bez. Detmold – Alemania)
32257 - Bünde
export@revell.de
https://revell.de/es
- Kleur:
- Zwart
- Zwart
- Materiaal: Acetaat
- Brug: 23 mm
- Poten: 135 mm
- Zonnefilter: Klasse 2
- Lenzen: ø 51 mm
- Geslacht: Vrouw
- Kristal: ø 51 mm
- Filter: Klasse 2
- Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Doosje van het merk inbegrepen
- Soort: Zonnebril Dames
CARRERA REVELL EUROPE GMBH
32257 - Bünde
export@revell.de
https://revell.de/es
Helaas is dit item momenteel uitverkocht
حدِّد الخيارات