Zonnebril Heren Polaroid PLD-2149-S-57PJPC3 ø 57 mm
Als u nieuwe artikelen zoekt die populair zijn op de markt, presenteren wij de Zonnebril Heren Polaroid PLD-2149-S-57PJPC3 ø 57 mm!
General Product Safety Regulations information:
SAFILO ESPAÑA, S.L.
Calle Serrano Galvache, 56, Madrid, 28033, Madrid
28033 - Madrid
safiloesp@safilo.com
https://www.safilo.com/it
- Geslacht: Mannen
- Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Ontwerp: Elegant
- Soort:
- Zonnebril
- Zonnebril Heren
- Materiaal van de lens: Polycarbonaat
- Kleur: Blauw
- Materiaal: Polycarbonaat
- Lenskleur: Blauw
- Inclusief: Inclusief merkhoes of -hoes
- Brug: 17 mm
- Poten: 140 mm
- Lenzen: ø 57 mm
SAFILO ESPAÑA, S.L.
28033 - Madrid
safiloesp@safilo.com
https://www.safilo.com/it
Helaas is dit item momenteel uitverkocht
حدِّد الخيارات