Zonnebril Heren Champion CU5146-63C03 ø 63 mm
Als u nieuwe artikelen zoekt die populair zijn op de markt, presenteren wij de Zonnebril Heren Champion CU5146-63C03 ø 63 mm!
General Product Safety Regulations information:
Champion Europe S.p.A.
Viale Sarca, 223, Milan, Italy, 20126
20126 - Milan
customerservice@champion.eu
https://www.championstore.com
- Geslacht: Mannen
- Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Ontwerp: Elegant
- Soort:
- Zonnebril
- Zonnebril Heren
- Materiaal van de lens: Polycarbonaat
- Kleur: Grijs
- Materiaal: Hars
- Lenskleur: Grijs
- Inclusief: Inclusief merkhoes of -hoes
- Brug: 15 mm
- Poten: 125 mm
- Lenzen: ø 63 mm
Champion Europe S.p.A.
20126 - Milan
customerservice@champion.eu
https://www.championstore.com
Helaas is dit item momenteel uitverkocht
Επιλέξτε χαρακτηριστικά