Zonnebril Heren Guess GF00060-6001E ø 60 mm
Als u nieuwe artikelen zoekt die populair zijn op de markt, presenteren wij de Zonnebril Heren Guess GF00060-6001E ø 60 mm!
General Product Safety Regulations information:
Guess Apparel Spain S.L
Rambla Catalunya, 20 - Planta Principal, 08007 Barcelona, Spain
08007 - Barcelona
info@ch.guess.eu
https://www.guess.eu/es-es/
- Geslacht: Mannen
- Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Soort:
- Zonnebril
- Zonnebril Heren
- Materiaal van de lens: Polycarbonaat
- Kleur: Zwart
- Materiaal: Metaal
- Lenskleur: Rood
- Inclusief: Inclusief merkhoes of -hoes
- Brug: 13 mm
- Poten: 140 mm
- Lenzen: ø 60 mm
Guess Apparel Spain S.L
08007 - Barcelona
info@ch.guess.eu
https://www.guess.eu/es-es/
Helaas is dit item momenteel uitverkocht
Επιλέξτε χαρακτηριστικά