Zonnebril Dames Isabel Marant IM0104SB3V51F Ø 51 mm
Als u nieuwe artikelen zoekt die populair zijn op de markt, presenteren wij de Zonnebril Dames Isabel Marant IM0104SB3V51F Ø 51 mm!
General Product Safety Regulations information:
Isabel Marant SAS
50 rue Croix des Petits Champs, Paris, France, 75001
75001 - Paris
contact@isabelmarant.com
https://www.isabelmarant.com
- Soort: Zonnebril Dames
- Geslacht: Vrouw
- Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Materiaal van de lens: Polycarbonaat
- Kleur: Paars
- Materiaal: Acetaat
- Inclusief: Inclusief merkhoes of -hoes
- Brug: 14 mm
- Poten: 145 mm
- Lenzen: Ø 51 mm
Isabel Marant SAS
75001 - Paris
contact@isabelmarant.com
https://www.isabelmarant.com
Helaas is dit item momenteel uitverkocht
Elige opciones