Zonnebril Dames Police SPLC24-56GL4X ø 56 mm
Als u graag de nieuwste producten heeft op het gebied van mode & accessoires en accessoires een belangrijk onderdeel zijn van uw outfit, mis deze Zonnebril Dames Police SPLC24-56GL4X ø 56 mm dan niet! Pronk met de beste zonnebrillenmerken.
General Product Safety Regulations information:
Byte-Code Spa
c/o DeRigo Vision SpA , Via Vittor Pisani 10, Milano
20124 - Milán
police@byte-code.com
https://policelifestyle.com/
- Soort: Zonnebril Dames
- Geslacht: Vrouw
- Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Materiaal van de lens: Polycarbonaat
- Kleur: Grijs
- Materiaal: Metaal
- Lenskleur: Bruin
- Inclusief: Doosje van het merk inbegrepen
- Brug: 17 mm
- Poten: 135 mm
- Lenzen: ø 56 mm
Byte-Code Spa
20124 - Milán
police@byte-code.com
https://policelifestyle.com/
Helaas is dit item momenteel uitverkocht
Scegli le opzioni