Zonnebril Dames Porsche Design P8601-61D Ø 61 mm
Als u graag de nieuwste producten heeft op het gebied van mode & accessoires en accessoires een belangrijk onderdeel zijn van uw outfit, mis deze Zonnebril Dames Porsche Design P8601-61D Ø 61 mm dan niet! Pronk met de beste zonnebrillenmerken.
General Product Safety Regulations information:
DE RIGO VISION ESPAÑA, S.A
Calle sabino arana, 34 - bis bj, barcelona, 08028, barcelona
08028 - Barcelona
info@derigo.com
https://www.derigo.com/es
- Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Soort: Zonnebril Dames
- Materiaal van de lens: Polycarbonaat
- Kleur: Groen
- Materiaal: Polyamide
- Inclusief: Inclusief merkhoes of -hoes
- Brug: 12 mm
- Poten: 135 mm
- Lenzen: Ø 61 mm
DE RIGO VISION ESPAÑA, S.A
08028 - Barcelona
info@derigo.com
https://www.derigo.com/es
Helaas is dit item momenteel uitverkocht
Scegli le opzioni