Zonnebril Heren Balmain BPS-125E-62 Ø 62 mm
Als u nieuwe artikelen zoekt die populair zijn op de markt, presenteren wij de Zonnebril Heren Balmain BPS-125E-62 Ø 62 mm!
General Product Safety Regulations information:
PIERRE BALMAIN, SAS
44, rue François 1er, 75008 Paris
75008 - Paris
contact@customercare.balmain.com
https://es.balmain.com/es
- Soort: Zonnebril Heren
- Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Geslacht: Mannen
- Materiaal van de lens: Polycarbonaat
- Kleur: Roze
- Materiaal: Roestvrij staal
- Lenskleur: Roze
- Inclusief: Inclusief merkhoes of -hoes
- Brug: 11 mm
- Poten: 145 mm
- Lenzen: Ø 62 mm
PIERRE BALMAIN, SAS
75008 - Paris
https://es.balmain.com/es
Helaas is dit item momenteel uitverkocht
Scegli le opzioni