Zonnebril Uniseks Guess GU821021E57 ø 57 mm
Als u graag de nieuwste producten heeft op het gebied van mode & accessoires en accessoires een belangrijk onderdeel zijn van uw outfit, mis deze Zonnebril Uniseks Guess GU82105721E ø 57 mm dan niet! Pronk met de beste zonnebrillenmerken.
General Product Safety Regulations information:
Guess Apparel Spain S.L
Rambla Catalunya, 20 - Planta Principal, 08007 Barcelona, Spain
08007 - Barcelona
info@ch.guess.eu
https://www.guess.eu/es-es/
- Soort: Zonnebril Uniseks
- Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Geslacht: Uniseks
- Inclusief: Inclusief merkhoes of -hoes
- Materiaal van de lens: Polycarbonaat
- Afmeting: 5/16"
- Kleur: Wit
- Zonnefilter: Klasse 3
- Poten: 140 mm
- Brug: 16 mm
- Lenskleur: Bruin
- Type lens: Gereduceerd
- Materiaal:
- Hars
- Geïnjecteerde
- Lenzen: ø 57 mm
Guess Apparel Spain S.L
08007 - Barcelona
info@ch.guess.eu
https://www.guess.eu/es-es/
Helaas is dit item momenteel uitverkocht
Scegli le opzioni