Zonnebril Dames Longchamp LO140SL-719 ø 58 mm
Als u nieuwe artikelen zoekt die populair zijn op de markt, presenteren wij de Zonnebril Dames Longchamp LO140SL-719 ø 58 mm!
General Product Safety Regulations information:
MARCHON
Calle Berguedà No. 1, Parc de Negocias Mas Blau, El Prat de Llobregat, Barcelona, España
08820 - El Prat de Llobregat
cs.es@marchon.com
https://marchon.com/
- Soort: Zonnebril Dames
- Geslacht: Vrouw
- Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Materiaal van de lens: Polycarbonaat
- Kleur: Gouden
- Materiaal: Metaal
- Lenskleur: Blauw
- Inclusief: Inclusief merkhoes of -hoes
- Brug: 17 mm
- Poten: 140 mm
- Zonnefilter: Klasse 2
- Lenzen: ø 58 mm
MARCHON
08820 - El Prat de Llobregat
cs.es@marchon.com
https://marchon.com/
Helaas is dit item momenteel uitverkocht
Opties kiezen