Zonnebril Uniseks Sting SST459-52ACPX Ø 52 mm
Als u graag de nieuwste producten heeft op het gebied van mode & accessoires en accessoires een belangrijk onderdeel zijn van uw outfit, mis deze Zonnebril Uniseks Sting SST459-52ACPX Ø 52 mm dan niet! Pronk met de beste zonnebrillenmerken.
General Product Safety Regulations information:
SAFILO ESPAÑA, S.L.
Calle Serrano Galvache, 56, Madrid, 28033, Madrid
28033 - Madrid
safiloesp@safilo.com
https://www.safilo.com/
- Soort: Zonnebril Uniseks
- Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Geslacht: Uniseks
- Materiaal van de lens: Polycarbonaat
- Kleur: Grijs
- Zonnefilter: Klasse 3
- Poten: 140 mm
- Brug: 21 mm
- Inclusief: Inclusief merkhoes of -hoes
- Type lens:
- Voor de spiegel
- Gereduceerd
- Materiaal: Acetaat
- Lenzen: Ø 52 mm
SAFILO ESPAÑA, S.L.
28033 - Madrid
safiloesp@safilo.com
https://www.safilo.com/
Helaas is dit item momenteel uitverkocht
Opties kiezen