Zonnebril Dames Polaroid PLD-4181-S-56DB1LA ø 56 mm
Als u graag de nieuwste producten heeft op het gebied van mode & accessoires en accessoires een belangrijk onderdeel zijn van uw outfit, mis deze Zonnebril Dames Polaroid PLD-4181-S-56DB1LA ø 56 mm dan niet! Pronk met de beste zonnebrillenmerken.
General Product Safety Regulations information:
SAFILO ESPAÑA, S.L.
Calle Serrano Galvache, 56, Madrid, 28033, Madrid
28033 - Madrid
safiloesp@safilo.com
https://www.safilo.com/it
- Soort: Zonnebril Dames
- Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Materiaal van de lens: Polycarbonaat
- Kleur:
- Bruin
- Groen
- Materiaal: Plastic
- Inclusief: Inclusief merkhoes of -hoes
- Brug: 16 mm
- Poten: 140 mm
- Lenzen: ø 56 mm
SAFILO ESPAÑA, S.L.
28033 - Madrid
safiloesp@safilo.com
https://www.safilo.com/it
Helaas is dit item momenteel uitverkocht
Wybierz opcje