Zonnebril Dames Police SPLF62-61U28B Ø 61 mm
Als u graag de nieuwste producten heeft op het gebied van mode & accessoires en accessoires een belangrijk onderdeel zijn van uw outfit, mis deze Zonnebril Dames Police SPLF62-61U28B Ø 61 mm dan niet! Pronk met de beste zonnebrillenmerken.
General Product Safety Regulations information:
Byte-Code Spa
c/o DeRigo Vision SpA , Via Vittor Pisani 10, Milano
20124 - Milán
police@byte-code.com
https://policelifestyle.com/
- Soort: Zonnebril Dames
- Geslacht: Vrouw
- Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Materiaal van de lens: Polycarbonaat
- Kleur: Zwart
- Materiaal: Geïnjecteerde
- Lenskleur: Blauw
- Inclusief: Doosje van het merk inbegrepen
- Brug: 19 mm
- Poten: 130 mm
- Lenzen: Ø 61 mm
Byte-Code Spa
20124 - Milán
police@byte-code.com
https://policelifestyle.com/
Helaas is dit item momenteel uitverkocht
Wybierz opcje