Zonnebril Heren Fila SFI210V60E70B ø 60 mm
Als u graag de nieuwste producten heeft op het gebied van mode & accessoires en accessoires een belangrijk onderdeel zijn van uw outfit, mis deze Zonnebril Heren Fila SFI210V60E70B ø 60 mm dan niet! Pronk met de beste zonnebrillenmerken.
General Product Safety Regulations information:
DE RIGO
Carrer de Sabino Arana, 34, Les Corts, 08028 Barcelona
08028 - Barcelona
derigo.es@derigo.com
https://www.derigo.com/es
- Soort: Zonnebril Heren
- Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Geslacht: Mannen
- Afmeting: 1/4
- Materiaal:
- Polycarbonaat
- Metaal
- Materiaal van de lens: Polycarbonaat
- Kleur: Grijs
- Zonnefilter: Klasse 3
- Poten: 145 mm
- Brug: 16 mm
- Inclusief: Inclusief merkhoes of -hoes
- Lenskleur: Grijs
- Type lens: Gereduceerd
- Lenzen: ø 60 mm
DE RIGO
08028 - Barcelona
derigo.es@derigo.com
https://www.derigo.com/es
Helaas is dit item momenteel uitverkocht
Opties kiezen