Zonnebril Heren Polaroid PLD-2166-S-62DLDM9 Ø 62 mm
Als u graag de nieuwste producten heeft op het gebied van mode & accessoires en accessoires een belangrijk onderdeel zijn van uw outfit, mis deze Zonnebril Heren Polaroid PLD-2166-S-62DLDM9 Ø 62 mm dan niet! Pronk met de beste zonnebrillenmerken.
General Product Safety Regulations information:
SAFILO ESPAÑA, S.L.
Calle Serrano Galvache, 56, Madrid, 28033, Madrid
28033 - Madrid
safiloesp@safilo.com
https://www.safilo.com/it
- Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Soort: Zonnebril Heren
- Geslacht: Mannen
- Materiaal van de lens: Polycarbonaat
- Kleur: Groen
- Materiaal: Plastic
- Lenskleur: Grijs
- Inclusief: Inclusief merkhoes of -hoes
- Brug: 17 mm
- Poten: 130 mm
- Zonnefilter: Klasse 3
- Lenzen: Ø 62 mm
SAFILO ESPAÑA, S.L.
28033 - Madrid
safiloesp@safilo.com
https://www.safilo.com/it
Helaas is dit item momenteel uitverkocht
Opties kiezen