Zonnebril Heren Arnette AN4297-28085A-64 Ø 64 mm
Als u graag de nieuwste producten heeft op het gebied van mode & accessoires en accessoires een belangrijk onderdeel zijn van uw outfit, mis deze Zonnebril Heren Arnette AN4297-28085A-64 Ø 64 mm dan niet! Pronk met de beste zonnebrillenmerken.
General Product Safety Regulations information:
LUXOTTICA
PL. PAU, S/N - 08940 - CORNELLA LLOBREGAT (BARCELONA)
08940 - Cornella Llobregat
supportspain@shop.arnette.com
https://www.essilorluxottica.com/en/
- Geslacht: Mannen
- Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Soort: Zonnebril Heren
- Materiaal:
- Polycarbonaat
- Hars
- Kleur: Zwart
- Lenskleur: Gouden
- Inclusief: Inclusief merkhoes of -hoes
- Brug: 16 mm
- Poten: 125 mm
- Zonnefilter: Klasse 3
- Lenzen: Ø 64 mm
LUXOTTICA
08940 - Cornella Llobregat
supportspain@shop.arnette.com
Helaas is dit item momenteel uitverkocht
Opties kiezen