Zonnebril Heren Chopard SCH156M57AGQB Blauw ø 57 mm
Als u graag de nieuwste producten heeft op het gebied van mode & accessoires en accessoires een belangrijk onderdeel zijn van uw outfit, mis deze Zonnebril Heren Chopard SCH156M57AGQB Blauw ø 57 mm dan niet! Pronk met de beste zonnebrillenmerken.
General Product Safety Regulations information:
Le Petit-Fils De L.U. Chopard France SAS
Rue du Faubourg Saint-Honoré, 75008 Paris, France
75008 - Paris
info@chopard.ch
https://www.chopard.com/es-es
- Inclusief: Doosje van het merk inbegrepen
- Soort: Zonnebril Heren
- Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Geslacht: Mannen
- Type lens: Gerookt
- Materiaal:
- Polycarbonaat
- Acetaat
- Materiaal van de lens: Polycarbonaat
- Kleur: Blauw
- Kleur van het frame: Blauw
- Brug: 18 mm
- Poten: 110 mm
- Lenzen: ø 57 mm
75008 - Paris
info@chopard.ch
https://www.chopard.com/es-es
Helaas is dit item momenteel uitverkocht
Opties kiezen