Zonnebril Heren Lozza SL2302M57E70X Blauw ø 57 mm
Als u graag de nieuwste producten heeft op het gebied van mode & accessoires en accessoires een belangrijk onderdeel zijn van uw outfit, mis deze Zonnebril Heren Lozza SL2302M57E70X Blauw ø 57 mm dan niet! Pronk met de beste zonnebrillenmerken.
General Product Safety Regulations information:
DE RIGO VISION ESPAÑA, S.A
Calle sabino arana, 34 - bis bj, barcelona, 08028, barcelona
08028 - Barcelona
info@derigo.com
https://www.derigo.com/es
- Inclusief: Doosje van het merk inbegrepen
- Soort: Zonnebril Heren
- Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Geslacht: Mannen
- Type lens: Gerookt
- Materiaal:
- Polycarbonaat
- Metaal
- Materiaal van de lens: Polycarbonaat
- Kleur: Zilverkleurig
- Kleur van het frame: Blauw
- Brug: 15 mm
- Poten: 145 mm
- Zonnefilter: Klasse 3
- Lenzen: ø 57 mm
DE RIGO VISION ESPAÑA, S.A
08028 - Barcelona
info@derigo.com
https://www.derigo.com/es
Helaas is dit item momenteel uitverkocht
Opties kiezen