Zonnebril Dames Tous STO445-57A39G ø 57 mm
Als u graag de nieuwste producten heeft op het gebied van mode & accessoires en accessoires een belangrijk onderdeel zijn van uw outfit, mis deze Zonnebril Dames Tous STO445-57A39G ø 57 mm dan niet! Pronk met de beste zonnebrillenmerken.
General Product Safety Regulations information:
JOYERÍA TOUS, S.A
Vic, El Guix, km. 3, 08243, Manresa (España)
08243 - Manresa
info.es@tous.com
https://www.tous.com/
- Soort: Zonnebril Dames
- Geslacht: Vrouw
- Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Materiaal van de lens: Polycarbonaat
- Kleur: Gouden
- Materiaal: Metaal
- Lenskleur: Bruin
- Inclusief: Doosje van het merk inbegrepen
- Brug: 19 mm
- Poten: 140 mm
- Lenzen: ø 57 mm
JOYERÍA TOUS, S.A
08243 - Manresa
info.es@tous.com
https://www.tous.com/
Helaas is dit item momenteel uitverkocht
Seçenekleri belirleyin