Zonnebril Uniseks Arnette AN4319-2871F2-53 Ø 53 mm
Als u nieuwe artikelen zoekt die populair zijn op de markt, presenteren wij de Zonnebril Uniseks Arnette AN43192871F25 Ø 53 mm!
General Product Safety Regulations information:
LUXOTTICA
PL. PAU, S/N - 08940 - CORNELLA LLOBREGAT (BARCELONA)
08940 - Cornella Llobregat
supportspain@shop.arnette.com
https://www.essilorluxottica.com/en/
- Soort: Zonnebril Uniseks
- Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Geslacht: Uniseks
- Materiaal van de lens: Polycarbonaat
- Kleur:
- Zwart
- Multicolour
- Materiaal: Hars
- Inclusief: Inclusief merkhoes of -hoes
- Brug: 20 mm
- Poten: 145 mm
- Lenzen: Ø 53 mm
LUXOTTICA
08940 - Cornella Llobregat
supportspain@shop.arnette.com
Helaas is dit item momenteel uitverkocht
Seçenekleri belirleyin