Zonnebril Dames Polaroid 6074-S-PJP-99 Ø 99 mm
Als u graag de nieuwste producten heeft op het gebied van mode & accessoires en accessoires een belangrijk onderdeel zijn van uw outfit, mis deze Zonnebril Dames Polaroid 6074-S-PJP-99 Ø 99 mm dan niet! Pronk met de beste zonnebrillenmerken.
General Product Safety Regulations information:
SAFILO ESPAÑA, S.L.
Calle Serrano Galvache, 56, Madrid, 28033, Madrid
28033 - Madrid
safiloesp@safilo.com
https://www.safilo.com/it
- Eigenschappen: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Inclusief: Doosje van het merk inbegrepen
- Geslacht: Vrouw
- Soort: Zonnebril Dames
- Materiaal van de lens: Polycarbonaat
- Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Kleur: Blauw
- Materiaal: Plastic
- Brug: 15 mm
- Poten: 140 mm
- Zonnefilter: Klasse 3
- Lenzen: Ø 99 mm
SAFILO ESPAÑA, S.L.
28033 - Madrid
safiloesp@safilo.com
https://www.safilo.com/it
Helaas is dit item momenteel uitverkocht
Opties kiezen