Zonnebril Dames Escada SESD52-590E59 ø 59 mm
Als u graag de nieuwste producten heeft op het gebied van mode & accessoires en accessoires een belangrijk onderdeel zijn van uw outfit, mis deze Zonnebril Dames Escada SESD52-590E59 ø 59 mm dan niet! Pronk met de beste zonnebrillenmerken.
General Product Safety Regulations information:
ESCADA Online GmbH
Einsteinring 14-18, D-85609 Aschheim/Munich
85609 - Aschheim
info@escada.com
https://www.escada.com/
- Soort: Zonnebril Dames
- Geslacht: Vrouw
- Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Materiaal van de lens: Polycarbonaat
- Kleur: Roze
- Materiaal: Metaal
- Type lens: Gereduceerd
- Lenskleur: Bruin
- Inclusief: Doosje van het merk inbegrepen
- Brug: 19 mm
- Poten: 140 mm
- Lenzen: ø 59 mm
ESCADA Online GmbH
85609 - Aschheim
info@escada.com
https://www.escada.com/
Helaas is dit item momenteel uitverkocht
选择选项