Zonnebril Dames Escada SESC81-590E59 ø 59 mm
Als u nieuwe artikelen zoekt die populair zijn op de markt, presenteren wij de Zonnebril Dames Escada SESC81-590E59 ø 59 mm!
General Product Safety Regulations information:
ESCADA Online GmbH
Einsteinring 14-18, D-85609 Aschheim/Munich
85609 - Aschheim
info@escada.com
https://www.escada.com/
- Soort: Zonnebril Dames
- Geslacht: Vrouw
- Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Materiaal van de lens: Polycarbonaat
- Kleur:
- Bruin
- Rood
- Materiaal: Metaal
- Inclusief: Inclusief merkhoes of -hoes
- Brug: 16 mm
- Poten: 140 mm
- Lenzen: ø 59 mm
ESCADA Online GmbH
85609 - Aschheim
info@escada.com
https://www.escada.com/
Helaas is dit item momenteel uitverkocht
选择选项