Zonnebril Dames Lozza SL4177M53WT9P Ø 53 mm
Als u nieuwe artikelen zoekt die populair zijn op de markt, presenteren wij de Zonnebril Dames Lozza SL4177M53WT9P Ø 53 mm!
General Product Safety Regulations information:
DE RIGO VISION ESPAÑA, S.A
Calle sabino arana, 34 - bis bj, barcelona, 08028, barcelona
08028 - Barcelona
info@derigo.com
https://www.derigo.com/es
- Soort: Zonnebril Dames
- Geslacht: Vrouw
- Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Materiaal van de lens: Polycarbonaat
- Kleur:
- Blauw
- Grijs
- Materiaal: Acetaat
- Inclusief: Inclusief merkhoes of -hoes
- Brug: 14 mm
- Poten: 140 mm
- Zonnefilter: Klasse 3
- Lenzen: Ø 53 mm
DE RIGO VISION ESPAÑA, S.A
08028 - Barcelona
info@derigo.com
https://www.derigo.com/es
Helaas is dit item momenteel uitverkocht
选择选项