Zonnebril Dames LIU JO LJ781S-102-55
General Product Safety Regulations information:
Liu Jo S.p.A
Viale J.A. Fleming 17, Carpi (MO), Italy
41012 - Carpi
servizioclienti@liujo.com
https://www.liujo.com/
- Materiaal van de lens: Polycarbonaat
- Bescherming: Beschermt tegen alle Uv-stralen (UV400)
- Inclusief: Inclusief merkhoes of -hoes
- Poten: 140 mm
- Brug: 16 mm
- Materiaal:
- Geïnjecteerde
- Acetaat
- Kleur: Beige
- Zonnefilter: Klasse 3
- Lenzen: Ø 55 mm